ataşehir barbaros mah tesisatçıları

Ataşehir barbaros mah tesisatçıları telefon numarası 0551 231 83 55 kırmadan kameralı su kaçağı bulma ve robotla tıkalı gider borusu açma için bizi arayınız. Tesisatçıları.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz son teknoloji aletlerle kaçak tespit ve tamir işleriniz garantili olarak yapılır. Evde tuvalet ,lavabo ve atık su gideri tıkandı ise robot makine ile açmaktayız.

Ataşehir barbaros mahallesi tesisatçı telefon numarası ve adres bilgisi sayfamızda yer almaktadır. Söz verdiğimiz gibi tam zamanında ve parça işçilik garantisi ile hizmet veriyoruz.

Ataşehir Barbaros Su Tesisatçıları

Ataşehir barbaros mahallesi tesisatçıları su sızıntılarının nereden geldiğini bulan uygun fiyatları olan servistir. 3-4 bar basıncı şebeke hatlarındaki normal değer iken daha fazla olması su borusunda patlak şikayetini oluşturabilir. Basınçtaki bu değerlere su kaçağı tespiti test pompası ile bakılırken, aynı cihaz sızıntı olup olmadığını da gözler önüne serer. Temiz su şebeke suyu sızıntısını görmek için bu cihaz ile hangi dairede oluştuğunu, o daireye giderek örneğin banyo şebeke suyu kaçağı ise dinleme dedektörünün yüzeye tutulması ile nereden kaçak yaptığını kırmadan bulabiliriz. Gerisi ise hatasız şekilde onarıma süreci ile alakalıdır ve hepsi garantilidir.

Ataşehir barbaros mah tesisatçıları kireç önleyici ilaç kullanan petek temizliği servisidir. Kapalı devre ısıtma tesisatındaki kireci yıkayarak almak için kimyasal radyatör temizleme sıvısı kullanarak makinemizdeki filtre bölümüne gelmesini sağlıyoruz. Petek, havlupan, kombi, yerden ısıtmalı petek içini temizlemek için salınacak solüsyonun yıkadığı tüm alanlardaki birikintilerinin basınçlı su motoru ile devir daim sırasında alınarak tüm petek içine eşit miktarda suyun geçmesini sağlıyor, hava bırakmıyoruz. Ayrıca Flexdub kireç önleyici ilaç hizmetlerimiz de mevcut olup, tesisatın verimli ısınması için ortalama bir, iki sene boyunca randıman almanızı sağlıyoruz.

Ataşehir barbaros mah tesisatçıları giderden geri tepen su problemini tıkanıklık açma makinesiyle açan servistir. Lavabo giderim tıkandı diyorsanız kanala küçük kamera takıp saç, kıl, gıda artığı, yabancı cisim ne olduğu ve nereye yerleştiğini bulabiliriz. Lavabo giderlerini açan robot makine ile kanala yerleştirilecek zararsız olan açıcı yay ile tertemiz giderlere kavuşmanızı sağlıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*