İstanbul Su Tesisatçıları

İstanbul su tesisatçıları adres telefon bilgilerini bulabileceğiniz sitemizde profesyonel tesisat hizmeti alabilirsiniz. Cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği gibi uzmanlık gerektiren alanlarda servis veriyoruz.

İstanbul tesisatçıları iletişim bilgisi 0551 231 83 55 tir modern cihazlarla aynı gün içinde hizmet almak istiyorsanız bizi hemen arayınız. Birbirinden farklı tesisatçıların çözüm bulamadığı tesisat problemlerini gerek uzman kadromuzla gerekse cihazlarımızla gidermekteyiz.

İstanbul Su Tesisat

İstanbul su tesisatçıları tecrübeli ustalar ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Suyu devamlı toprağa akıtan borudaki tam yeri bulmak için toprak altından sürekli gelen ve kesilmeyen su seslerini dinleriz. Ses detektörleri ile çok geçmeden bazı sabitlemeler yapabiliriz. Bu tekniğin farklı bir başlık ile beton içindeki sistemlerin analizinde de kullanıldığını söyleyebiliriz. Öyle ki beton blok parçası veya fayansın üzerine net olarak analiz edebilir ve suyu devamlı fayansın altına akıtan boruları bulup onarıma geçebiliriz.

İstanbul su tesisat düzenli petek temizliği bakımı yapabilir. Kombinin doğal gaz tüketmesini azaltmak için akılcı yöntemler sunar. Şeffaf ve temiz suya sahip peteklerdeki ısıların geçişi daha kolaydır. İçi pislik ile dolu ise su sıcaklığında aktarım verimliliği çok düşer. Termal kamera kısa sürede petek sorunlarını anlamamızı sağlar. Duruma göre bazı panellerin yan kenarından sırf cihazı bağlar ve oradaki kirliliğin özellikle solüsyon aktarımının ardından alınmasını sağlarız. Bir nevi petek içindeki bulaşıkları yıkama çalışması da diyebiliriz. Kireçler, çamurlar ile dolmasını basınçlı sular ile alıp ısı artışında önemli yüksek dereceleri elde etmenizi sağlamanın yanı sıra petek sıcaklığını artırırken, doğal gaz tüketimini azaltma amaçlarımızı da gerçekleştirmiş olacaksınız.

İstanbul su tesisatçıları kanallarda, lağım borularında klozetlerin, alaturka tuvaletlerin tamamen açılması için tıkanıklık açma işlemi yapmaktadır. Geniş çap içeriği olsa da son derece küçük atıklar bile kanalı doldurabilir. Kamera atık türlerini anlamamız ve nereye yerleşmiş ise bulmamızı sağlar. Aynı ünitenin erişim kablosu 20 metreden fazladır. Elektrik gücü iletmesi ile onun çalıştırılmasında lağım kanalındaki atıkları ufalayacak, parçalayacak bir başlık takarız ki bunun adı da helezon çelik yaydır. Çok geçmez ve bu ilerlemenin sağlanması ile tuvalet logarı sıkışması ve tıkanması probleminden tutun da dikey veya yatay kanalda atık temizleme gibi sayısız işlemde kullanabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*