fatih seyyid ömer tesisatçıları

Fatih Seyyid Ömer tesisatçıları olarak kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Boru tıkanıklıkları genellikle çıplak gözle görünmeyen yerlerde meydana gelir. Bunun nedeni ise tesisat borularının duvar içlerinde , fayans ve mermer altında ve banyo küvetinin altında bulunmasından kaynaklanmaktadır. Bu yerlerdeki tıkanıklıkları kendiniz açmaya çalıştığınızda kalıcı olmadan geçici bir çözüm sunmuş olacaksınız. Sonradan tekrardan aksederek başınıza daha büyük dertler açabilir. Tıkanıklık açma firmamızın kullandığı makineler sayesinde bizler geçici çözümler değil kalıcı işlemler yapmaktayız. Hiçbir kırma dökme işlemi yapmadan son derece profesyonellikle işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Seyyid Ömer Su Tesisat Ustaları

Seyyid Ömer tesisatçıları firmamız peteklerin ortası, altı, üstü ısınmıyor problemlerinde kesin çözümler sunar. Öncelikler buna neden olan her zaman hava değildir. Su geçemiyorsa zaten soğuk kalacaktır. Buna neden olan ise içindeki artmaya başlayan pisliklerdir. Biz şu anda petek temizliği için binanıza gelsek ve tekrar aynı işlemi en azından iki seneye kadar almazsanız yine aynı sorunlar olur. Ama bu işlemi düzenli bahsettiğimiz süre içerisinde yaptırırsanız kirlenmeleri almamızdan dolayı kolayca ısınan radyatör tesisatına kavuşursunuz. Cihazlara eklenen kimyasal pasları, kireçler çözer ve cihazdaki elekte hepsi birikir. Birkaç saat geçmeden tüm sorunların hepsi tarih olacaktır.

Fatih Seyyid Ömer tesisatçıları mutfak gider çatlağını pis su kamerasıyla bulan firmayız. Mutfak boru kırıklarını ve boru çatlaması halinde su akıntısını kamerayla su kaçağı tespiti yapan ekibimiz gidere kamera takar. Kablo ile sarkıtılır. Görüntüleri izler ve sızıntı alanlarını buluruz. Çözüm de o sızıntı noktası kadar küçük alanı kaplayacaktır ve size bilgisi verilerek , onarım işleminde neler yapılacağı hakkındaki işlemlere onayınız dahilinde geçilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*