sultangazi ismetpaşa tesisatçıları

Sultangazi ismetpaşa tesisatçıları telefon numarası 0551 231 83 55 su tesisatçıları su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Tesisatçıları sitemizden alınan su kaçağı tespiti ve onarımı 1 yıl garantilidir.

Dairede su sızıntısı varsa alt kata inen su damlacıklarından canınız sıkıldı ise bizi arayarak noktasal olarak su kaçağı bulma işlemi yaptırabilirsiniz.  Turuncu Tesisat en ekonomik tesisat servisi vermektedir.

İsmetpaşa Su Tesisatı

Sultangazi ismetpaşa su tesisatçıları su tesisat borusundaki çatlama, sızdırma, su kaçırma vakalarında geçiş noktalarından veri alan su kaçağı tespiti sistemlerini kullanmaktadır. Arızalı bölgeler cihaza net olarak yansıyacağı için onarımlarda doğru alanlardan başlayacaktır. Fayans içine döşenmiş su tesisat borusundan hangisinin kaçak yaptığını bulmak için test pompası ve ilave ses detektörü taraması ile küçücük noktaya kadar kırılacak kısmı indirgeyebiliriz. Lavabo tesisat borusu su kaçırıyor ise veya banyonun fayansı hep ıslak ise doğru kısımları bu derece hassas ölçüm yapan cihazlar ile kırarak garantili çözümler sunuyoruz.

Sultangazi ismetpaşa tesisatçıları kombi kış konumunda açık ama petekler neden ısınmıyor sorusu için petek temizliği ile kalorifer tesisat, kombi bakımı işlemlerini önerir. Kombideki bazı parçalar arızalı ise petekler temiz olsa da yüksek ısılara ulaşılamaz. Tam tersi durumda olabilir. Ekibimiz gelip petekler neden ısıtmaz sorunuz için cihaz ve petek suyu kiri kontrolü işlemlerini yapar. Çıkarılan sonuca göre gerekli ise petek temizlenir. Peteklerdeki kiri, çamuru, pası çözmek ve zararsız almak için solüsyon aktarırız. Solüsyon kire çarpar ve toz gibi forma dönüştürür. Basınçlı sular ile geri çeker ve temiz su ekleriz. En son peteği iki seneden daha uzun sürede yaptırmış olsanız bile yine randıman almanızı sağlayabiliriz.

Sultangazi ismetpaşa tesisatçıları kanalizasyon, logar, tuvalet giderinde tıkanıklık açma işlemleri yapabilir. Dedektör ile gider içlerinde sıkışma, tıkanma olup olmadığı kontrol edilir. Giderde, kanalizasyonda çökme problemleri araştırılır. Değiştirilecek parçalar ve problemli kısımlar bulunur. Sırf atık probleminde ise kanala açıcı yay gönderilir. Cihaza yaya güçlü titreşim verir ve atık yoğunluğuna bağlı olarak belli süre sonra ileriye doğru akar ve kanalı kırmadan temizleriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*