sultangazi gazi mahallesi tesisatçıları

Sultangazi gazi mahallesi tesisatçıları ve su tesisatçıları telefon numarası 0551 231 83 55 kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider pimaş borusu açma servisi veriyoruz. Tesisatçıları için en uygun fiyat ve kameralı sistem cihazlarla aynı gün içinde servis imkanı için bizi tercih ediniz.

Sultangazi gazi mahallesi su tesisatçıları için bizimle iletişime geçin dairede oluşan su kaçakları ve tıkanıklık problemleri kısa süre içinde giderilir. Nokta atışı su kaçağı bulmak bizim işimiz hemen bizimle iletişime geçin tesisat problemlerini kısa sürede halledelim.

Sultangazi Gazi Mahallesi Tesisatçı Ustaları

Sultangazi gazi mahallesi tesisatçıları kırmadan petek temizleyici kimyasal kullanan servistir. Makineli petek temizliği yapan servisler olarak kireç, pas, toz zerreciklerinin tamamını yani peteği soğutan maddeleri cihazla alma işlemlerimiz devam ediyor. Isı verimliliğinin, petek sıcaklığının düşmesine neden olan bu sorun olabileceği gibi cihaz, tesisat arızaları da ekibimiz tarafından incelenir. Gerekli ise bağlanan makineyle birkaç saatlik petek yıkama yapılır. Ortalama 1-2 saatte ilaçlı solüsyondaki maddelerin alınması, petek tesisatının suyunun değiştirilmesini yapan servis olarak bir dizi işlemler uygulayarak kaliteli ısınmanızı sağlamaktayız.

Sultangazi gazi mahallesi tesisatçıları su kaçak bulma makineleri kullanan firmadır. Kısa sürede tecrübeli ustalarımızla su kaçağı tespiti yapabiliriz. Üst kattan alt kata su damlıyor ise bizi arayınız. Örneğin, mutfak tavanından su damlıyor olabilir. Mutfak zeminindeki şebeke suyu kaçağı gibi tüm konuları cihazla buluruz. Mutfak tesisatındaki su borularını test, kontrol eden test pompasını kullanır basıncının ne olduğuna bakar, sızıntı belirtisi varsa ses detektörü taraması gibi ekipmanlar ile onarıcı işlemlerin başlayacağı bölgeyi buluruz. Duvar ustası desteği olan, sigortalı, sigortasız evlerde kırmadan su kaçağı yapan firmamız ile kalıcı çözümler çok yakın.

Sultangazi gazi mahallesi tesisatçıları mazgal tıkanmasını kırmadan açan cihaz kullanan tıkanıklık açma servisidir. Mazgalda tıkanıklık sorunu genelde yoldaki taş toprak, yaprak ve yabancı cisimleri mazgaldan içeri kaçması ile oluşur. Mazgal gideri içine kamera takıp giderlere güzelce bakılması ve sorunun bulunması gerekir. Bazen mazgal giderinde çökme olabilir. Onarım işlemlerine gerek yoksa mazgalı tıkayan atıkları parçalayan robot cihaz yayına bazı açıcı tel eklemeleri yaparız. Cihaz gücü ile verimli sonuçları tadilatsız, kırmada dökme olmadan alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*