Kadıköy Merdivenköy Tesisatçıları

Kadıköy Merdivenköy tesisatçıları olarak kameralı su kaçağı bulma , petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kadıköy ilçesine servisimiz mevcuttur.

Merdivenköy Kameralı Tesisatçıları

Merdivenköy tesisatçıları tuvalet tesisatına bağlı lavaboda tıkanıklık açma yapan firmadır. Lavabo ve tuvalet giderleri birbirine bağlı döşenebilir. Islak mendil ve buna benzer giderde tıkanabilecek cisimler vardır. Suyun geçmesini bile engelleyebilir. Tuvalet tıkanıklığı gider açma yolları nelerdir sorusu için kamerayı gidere takarak, tıkanıklık açıcı robot yaydaki özel titreşimi helezon yaya vererek giderdeki tüm pislikleri tamamen alırız. Olduğu gibi tüm atıklar ve giderde ne varsa kanalizasyon ile buluşturur ve bunu hasar vermeden yapmaktayız. Kadıköy Merdivenköy tesisatçıları petek içindeki suyu garantili ısıtacak firmadır. Petek tesisatı evin metrekare alanını kaplayacak kadar eksiksiz döşenmiş ve petek soğuma yapıyor ise kirlenme durumu mutlaka araştırılmalıdır. Petek temizleme süresi ortalama iki seneye birdir ve sürekli kireç üretimi olacağı için soğumanın nedeni tortu, çamur gibi maddelerdir. Petek içindeki kirleri temizleyen, kireci sökmeden alan petek temizliği makinemize eklenen çözücü solüsyon sıvısı olup, zararı olmadığı gibi basınçlı su makinesi ile tamamen kir tabakalarını çekmekteyiz. Kombi petek bakımı peteğin az yakıt ile ısınması, petek reglaj ayarından maksimum verim alınması, kombinin peteği kısa sürede, hemen ısıtması gibi destekleyici pek çok faydası mevcuttur.

Kadıköy Merdivenköy tesisatçıları işçilik maliyeti fazla olmayan ucuz su kaçağı tespiti servisidir. Elbette cihaz kullanmamız en önemli artımızdır. Pis, temiz su giderlerinde kaçak bulmak farklıdır. Her ikisi içinde kaçak kontrolü için basınç testi yapılabilirken bunu temiz su hattında kullanmak daha mantıklıdır. Gider kanalında ise görüntü sağlayıcı kameralı su kaçağı tespiti ile direkt sorunu araştırırız. Temiz su kaçağını onaran usta tamir sıvısı olduğu gibi kaçak boyutunu cihazdan görüntüleyerek, bazı ses takip cihazları kullanarak yerini bulabilir ve sızıntı alanını tam olarak görüntüleyerek sorunu durdurabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*