Bağcılar Demirkapı Tesisatçıları

Bağcılar Demirkapı tesisatçıları olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Bağcılar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Demirkapı Tesisatçısu

Bağcılar Demirkapı tesisatçıları su kaçağını bulan cihaz fiyatları servis işlemleri olan firmadır. Duvar neden su alır gibi sorunlarda tesisat su sızıntısı olma ihtimali vardır. Sizden veya komşumda su kaçağı problemi gibi sorunlar yer alabilir. İlgili katlarda temiz ve sıcak su tesisatları için kalorifer de dâhil olmak üzere basınç testi yapabilir ve eksilme durumlarına bakarız. Petek temizleme fiyatları ardından hatayı bulduğumuz vakit sızıntı büyüklüğüne gör su kaçağı tespiti ekiplerimiz özel ilaçlar ile kapatma veya yeri bilinmesinden ötürü küçük bir tadilat ile onarım yapabilir. Bağcılar Demirkapı tesisatçıları kalorifer peteğinin altı soğuk şikayetini garantili onaran İstanbul petek temizliği servisidir. Kalorifer peteklerinin altı soğuk üstü sıcak gibi durumlar sıcak suların ulaşamadığı ve belki de kalorifer içinde üreyen kireç, pas, tortu gibi nesnelerden dolayı olabilir. Kombi bakımı bunu anlamak için petekten biraz su çekilmesi, termal kamerayla bakılması, cihaz veya tesisatta kontrol yapılması ardından gerekli ise sökmeden, zararsız kalorifer temizlik makinesi takar ve kaba pisliği aldıktan sonra solüsyon ekleyerek sistemdeki tüm maddeleri çözünür duruma getiririz. Bu maddeler yaklaşık bir saat içinde alınır ve sıcak suların daha rahat geçeceği petek içi ayarlamalar uygulanır ve kalorifer soğuk, hiç ısınmıyor gibi sorunlar için gerçekten güzel çözümler sunmaktayız.

Bağcılar Demirkapı tesisatçıları lavabo altı dirsek pimaş tıkanması açma robotla açan firmadır. Tıkalı gider açma lavabo tıkanırsa ne yapmalı? İndirimli yıkmadan lavabo açma için evye, pimaş içi temizlik, varsa tesisat sorunları tek tek kamerayla incelenmesi gerekir. Bazen içe doğru bükülen gider borusu, evye kanalında bu tür aksaklık bile temizlense bile yeniden aynı sorunları oluşturabilir. Tuvalet açma tesisat sıkıntıları 10’larca metre derine inebilen kamerayla incelenir ve açıcı yay robot tıkanıklık açma makinası ile gönderilerek atıkların dikkatli şekilde ilerletilmesi yapılır. Çok vakit almadan, bir iki saat gibi zamanda lavabo tıkanmasına kesin çözüm sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*