Atikali Tesisatçıları

Atikali tesisatçıları olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Fatih semtine servisimiz bulunmaktadır.

Atikali Su Tesisatçıları

Atikali tesisatçıları garantili petek temizleme kimyasalı kullanan aynı gün petek temizliği yapan tesisat firmasıdır. Peteklerde reglaj ayarı her zaman ısınmasını tetiklemez. Kireç, tortu ile dolmuş petek artık sonraki peteğe sıcak sularını iletemez. Ilık kalır ve bu daha çok yayılır. Peteği kırmadan makineyle temizleyen firmamız devir daim yapabilecek cihazla solüsyonlu maddeyi peteğe göndererek yıkamaktadır. Petek yarısı ısınıyor, soğuma yapıyor ise mutlaka bu işlemi almalı ve iki seneye yakın ısınma randımanı elde etmelisiniz. Atikali tesisatçıları kanal boru yıkama, atık parçalama makinesi kullanarak kırmadan tıkanıklık açma işlemleri yapar. Şantiye, inşaat alanlarında kalmış pek çok atı gider kanallarına bilinçli veya istemeyerek kaçabilir. Ufak türde gibi görünen bu vakaları gidermek için uzun süre lavabo açıcı ürünleri tercih etmeniz kireç taşı ve giderde hasar oluşturabilir. Farklı türlerdeki atıkları da kameralar ile bularak sorunları tek tek tespit ediyoruz. Suyla kanal yıkama makineleri kullanarak basınçlı yardımıyla, özenli şekilde temizliyoruz. Daha ağır nesneler için yay takıp robot kanal açıcı cihazın uzatma halatı ile derinlere iniyor ve hasarsız temizliyoruz.

Atikali tesisatçıları kombi su kaçırıyor sebeplerini bulan onaran firmadır. Sıcak su kaçaklarının yerini kırmadan gösteren su kaçağı tespiti cihazı olan termal kamera ve bununla beraber basınç testleri, ses dinlemeleri gibi üçlü yöntemler ile hasarları tadilatsız buluruz. Örneğin, bizi aradınız ve kaçak olduğundan şüphelendiniz. Hemen su tesisatlarını tamamını içeren basınç testi yaparız. Ekrana bu türde sorun varsa mutlaka düşer. Ardından bu tesisat sıcak sularla alakalı ise termal kamerayla duvarları, zeminleri tararız. Kameraya yansıyacak kısımda ise ses dinlemesi yaparak, nokta yerini bulur ve orayı onarırız.

 

Atikali tesisatçıları, Atikali su kaçağı tespiti, Atikali tıkanıklık açma, Atikali su tesisatçıları, Atikali su tesisatı, Atikali petek temizliği, Atikali kameralı su kaçağı tespiti, Atikali tıkalı gider açma, Atikali tesisatçı firmaları, Atikali robotla tıkanıklık açma, Atikali kombi petek temizliği, Atikali kombi bakımı, Atikali kırmadan su kaçağı tespiti, Atikali su kaçağı bulma, Atikali su arıza tespiti.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*