kağıthane telsizler mahallesi tesisatçıları

Kağıthane telsizler mahallesi tesisatçıları telefon numarası 0551 231 83 55 kameralı su kaçağı bulma ve robotla tıkanıklık açma servisi için arayınız. Tesisatçıları sitemiz Turuncu Tesisat için kurulmuştur.

Kağıthane telsizler mah. tesisatçıları ;  su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi profesyonel cihazlar gerektiren konularda servis vermektedir.

Kağıthane telsizler mahallesi su tesisatçıları

Kağıthane telsizler mahallesi tesisatçı petekte kireç, kışır, balçık, tortu temizleyen petek temizliği servisidir. Isı sirkülasyonu verimli olmadığı zaman petek sıcaklıkları düşmeye başlar. Peteği tıkayan nesneler bunun nedenidir. Peteklerin hiç ısınmamasını düzeltmek için kir, tortu birikintilerinin sıkıştığı noktaları makineyle, solüsyonla dikkatli bir şekilde devir daim yaptırarak açıyoruz. Petek tesisatına içten zarar olmuyor, kir tabakaları dikkatlice alınıyor ve filtreleme bölümümüzde birikiyor.

Kağıthane telsizler mahallesi tesisatçıları tavandan su damlamasını bulan su sızıntılarını onaran servistir. Banyo tavanında leke, kararma oluştu gibi durumlar kokulu ise atık borularında su kaçağı tespiti yapmamızı gerekli kılabilir. Herhangi bir çapa sahip gider borusuna kamera takılması sonucunda sızıntı yerini direkt görebiliriz. Hatta çok küçük bir kayıp ise onarma sıvıları da mümkündür. Gider borusunda conta çıkması veya yerleştirilmemiş olması, ek yerlerindeki arızalar, gider borusunun kırılması gibi sayısız durumlar olabilir ve önlemler bu cihaz verileri ile kısa sürede garantili olarak sunulabilir.

Kağıthane telsizler mahallesi tesisatçıları musluktan kirli su akması için tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Musluktan kahverengi su akıyor sorunlarında sıcak, soğuk su borusu dahil hepsi için su tesisat yıkama sıvıları kullanarak kirlenme durumlarını lehinize çevirebiliriz. Filtreyi, su borusunu, vanayı tıkayan kireç, pas maddelerini tesisattan zararsız bir şekilde almak için sisteme aktarılacak asidik olmayan yıkama sıvısı ve makineyle kontrolünü yaparak tahliye edilmesi ve daha temiz su tüketilmesi işlemlerini garantili olarak uyguluyoruz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*