Fatih Ayvansaray Tesisatçıları

Fatih Ayvansaray tesisatçıları olarak robotla tıkanma açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine servisimiz mevcuttur.

Ayvansaray Tesisatçıları Su

Ayvansaray tesisatçıları İstanbul kanalizasyon tıkanıklığı açıcı servisleridir. Kanalizasyon giderinde tıkanıklık açma nasıl yapılır? Bulanık görüntü varsa kamera ekipmanı ilk başta kullanılmaz. Pimaş açma açıcı yay gidere ulaştırılır. Örneğin, logar kapağı içinden, küvet süzgeç kapağı kaldırılarak gibi adımlar ile açıcı yay sifon ve oradan pimaş gidere geçer ve cihazdaki titreşimler ile tamamen tüm pislikleri ilerletiriz. Gider açma giderde hiçbir atık bırakmaz ve kamera ile bakılarak gerekirse su makinesi ile rastgele dağılmış durumdaki sayısız atıkları da temizleyebiliriz. Fatih Ayvansaray tesisatçıları kombi su basma petek temizliği yapan servistir. Kombinin ön tarafındaki mandal düşmüş ise düz tornavida kullanarak çevrilmesi ile kombideki su sayaç göstergesi hareket edecektir. Kombiye su basma işlemi kolaydır, fakat petek içlerinki kirecin, pasın alınmaması, kombi eşanjöründeki kireç tabakasının temizlenmemesi ısıtma kalitesini düşürmektedir. Sökmeden petek bakımı yapan firma olarak tesisata sıvı çözücü zararsız kimyasal aktarıp, sızdırmaz hortumlar ve devir daim cihazımız ile basınçlı şekilde sıvıların hareketini sağlar ve tesisattan tamamen alınmasını sağlarız. Kombi petek bakımı cihazımızda petek tesisatındaki kirecin alınmasını yapar ve biriktiririz. Bu sayede daha fazla su peteklere entegre edilebilir ve sıcaklık artışı ile birlikte ısıtma giderinde azalış gözlenebilir.

Fatih Ayvansaray tesisatçıları su borularda kırmadan kamera ile su kaçağı tespiti yapan servistir. Sıcak su borusunda kaçak yerini bulan makine görüntü alıcı termal kameradır. Örneğin, kalorifer tesisatı, kombi su borusunda kaçak yeri duvar, zemin gibi alanlara tutulan bu cihaz ile ısı haritası oluşturulurken tıkanma, soğukluk ve su sızıntısı noktalarının tam olarak görüntülenmesi sağlanır. Kameralı su kaçağı tespiti mutfağın fayansı, duvarından sürekli, devamlı sıcak su geliyor gibi durumlarda suyun göründüğü noktalar yanıltıcı olabilir fakat bu sisteme ek olarak basınç testini de uygulayarak sorunları aşabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*