Gaziosmanpaşa Şemsipaşa Tesisatçıları

Gaziosmanpaşa Şemsipaşa tesisatçıları kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Gop semtine servisimiz mevcuttur.

Şemsipaşa Tesisat Firmaları

Gaziosmanpaşa Şemsipaşa tesisatçıları alttan ısıtma tesisatında petek temizliği yapan servistir. Zeminden, alttan ısıtmalı tesisat iyi, hiç ısınmıyor, soğuma yapıyor sorunlarında termal kamera alıcıları ile soğuma noktalarını bulabilir, tesisatta su miktarını hesaplayarak uygun ölçekli solüsyon temizleyiciyi makinemize aktararak kirlilikleri alabiliriz. Bu sayede sıcak suyun ulaşmadığı alan kalmaz ve merkezi ısıtma tesisatında tüm apartman dairesinde, bireysel kombili iseniz sizin dairenizle sınırlı bu işlemi yaptırırsanız yakıt masrafları daha gerilere düşebilir. Gaziosmanpaşa Şemsipaşa tesisatçıları prizden su gelmesini onaran tesisat servisidir. Kameralı su kaçağı tespiti elektrik prizinden neden su gelir? Avize, elektrik prizinden su gelmesi duvar içlerinden ıslatan su kaçaklarını işaret etmektedir. Tesisat tamiri , kokusuna dikkat ederek atık su olup olmadığı gözlenebilir. Su tesisatında fazla basınç oluşması da sızıntıların sebebi olabilir. Tıkanıklık açma patlayan, sızdıran su borusunun tamiri için ıslaklıkları, su sesi belirtisini, su kaçağının olduğu daireyi gösteren cihaz (test pompası) gibi işlemlerde kırmadan su kaçağı tespiti yapılması ve sorun yeri bulunması gereklidir. Tesisatçı firmaları , siz duvar ve fayansları görürsünüz, biz içine döşenmiş tesisatı dıştan ölçeriz ve hasar almış noktayı bulduktan sonra onarımları başlatırız.

Gaziosmanpaşa Şemsipaşa tesisatçıları çöken tıkanan gider borularını kırmadan bulan servistir. Toprak çökmesinden sonra gider borusu tıkandı konuları bazen karşımıza çıkabilmektedir. Tesisat ustaları güçlü aydınlatma üniteleri ile pimaş içlerine kırmada dökme olmadan baktığımız buna benzer durumları görebiliriz. Petek temizliği onarım için yerlerini bilmemizin avantajı ile doğru tıkanıklık açma metotları uygularız. Tesisatçı telefonları ayrıca tesisat sorunu yoksa sırf atık tıkanması olan kanalları açan robot cihazın uzun helezon yayını ve onun ucuna takılabilecek atık gelme üniteleri ile sorunsuz giderleri temizleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*