Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma problemlerinizde robot makineli cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve tıkalı pimaş açma servisi vermekteyiz. Turuncu Tesisat İstanbul genelinde aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Tıkanıklık açma teknikleri ile sunulan hizmet kesinlikle suya elektrik verilmesi veya tıkanmış hazne içine bazı tel parçalarının sokulmasına göre çok daha etkilidir. Üstelik boru çatlaması gibi istenmeyen etkileri de oluşturmadan bunu nasıl yaptığımızı dilerseniz hemen açıklayalım.

Atık Su Borusunda Tıkanıklık Açma

Tıkanmaya sebep olan yabancı maddenin bir tuvalet kanalı içinden bulunması günümüzde parmak kamera sistemleri ile yapılmaktadır Yalnız bunu gerçekleştirirken riskin en ufak ölçüde bile olmadığını belirtelim. Klozetten söz ediyorsak es sistemi içindeki tıkanmaları zaten mekanik burgulu bir ekipman ile açabiliyoruz. Hatta bazen çocuğunuzun oyuncağı veya ıslak mendil kalıntıları direkt buraya sıkışıp kalabiliyor ve en ufak bir problem olmaksızın üstesinden gelebiliyoruz. Diğer işlem ise daha ilerisinde yani bir alaturka tuvalet gideri veya klozet için aynı şekilde yazabiliriz. Orada etkili bir açma işlemini yapmak için her tip atık borusu içinde farklı özel başlıkların cihazın ön bölmesine takılması ile devam etmekteyiz. Karşımızdaki bildiğiniz atık birikmesi ise o tıkalı hazne içinde suyun çarpması ve ayrıştırması ile oradan yok olmasını sağlayabiliriz. Bazen 10-20 cm gibi alan toptan kaplanabilir ve bu işlemde etkili olan kanal açıcı bir buldozer gibi önüne ne çıkarsa temizleyebilecek güçtedir.

Atık su ek parçalarına zarar gelmeden temizlenmesi yani tıkanıklık açma işlemi garantili olarak tarafımızdan sunulmaktadır. Eğer ki bazı sızıntı gibi ekstra problemler varsa sizlere de ilgili bilgileri sunarak önlemleri almaya başlayabiliriz.