rüzgarlıbahçe tesisatçıları

Rüzgarlıbahçe tesisatçıları olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı servislerimiz bulunmaktadır. Kalorifer tesisat kaçağı kırmadan onarım yapan firmadır. Kalorifere ulaşmakta olan boruda kaçak, peteklere giden borudaki suyun akımı düşürür. Su ilavesi sürekli olmadığı taktirde peteklerdeki su oldukça azalır. Gerçi bunun da çözüm olmadığını ve basıncına bakarak, kapatıcı ilacı peteğin yerini bile oynatmadan aktarılması ve su kaçağı tespiti çalışmasından sonra ne derecede kaloriferde su sızıntısının durması işleminin başarılı olduğunu inceleriz. Kaliteli kalorifer kaçak durduran ilaçlar ile çözüm uzak değildir.

Rüzgarlıbahçe Tesisatçı Telefonları

Beykoz Rüzgarlıbahçe tesisatçıları su kaçıran peteği onaran firmadır. Peteğin su kaçırmasının nedeni paslanma olabilir ve petek temizliği yapılmazsa zamanla kireç , tortu ve paslanma oluşabilir. Ekibimiz su kaçıran peteğe kapatıcı ilaç ekleyebilir fakat paslanma durumunu incelememiz ve ekibimizin size bilgi vermesi gerekir. Peteğin içini temizleyen makine, ilaç ise petek kenarındaki giriş haznesinden, kombi tesisatı gibi alanlardan hortum ile sağlanır ve basınçlı ilaçlı su ile yıkanmasına geçilir. Petek içindeki su kanalları olduğu gibi açılır ve pislikler cihazımızda birikirken, daha sıcak konuma gelecek petekler ile rahat bir kış mevsimi geçirebilirsiniz

Rüzgarlıbahçe tesisatçıları tıkanan tuvalet ve lavabo giderini açan firmadır. Tıkanan tuvalet ve lavabo giderleri herkesin başına fazlasıyla iş açar. Gider tıkandığı zaman evde kendi başınıza açmak bir hayli zordur. Tıkanıklığı açmak isterken daha kötü bir hale sokabilirsiniz. Bu yüzden bu işi profesyonel yapan firmamızdan yardım almanızda fayda var. Tıkanıklık açma işlemlerini tecrübeli ustalarımızla profesyonel bir şekilde yaparız. Kameralı cihazlar kullanılarak yapılan bu tıkanma açma işlemlerini çok zamanınızı almayacak şekilde ve kırmadan yaparız. Kıvrımlı yay aparatlarımız sayesinde gider içinden görüntü alarak cihazı atık bölgesine göndererek atık noktasını açarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*