bağcılar evren mahallesi tesisatçıları

Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçıları olarak kombi petek bakımı, kırmadan tıkalı gider açma ve robotla su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Pimaşın sürekli taşma yapması, pimaştaki atıkların geri gelmesi tıkanıklık açma robotu kullanan İstanbul tesisat firmaları olarak yani bizim için iyi sonuçlar verecektir. Üst üste binen ve cihaz ile güç verilmesi ile katmanları açılabilen, atığa temas ederek yerlerinden eden uzunca bir düzenek olup kanal içlerinde yönlendiririz. Ev ve ana giderler için farklı yay sistemleri vardır ve aynı aygıta bir kamera ekleyerek giderdeki sayısız nesnelerin ne derece temiz hale geldiğini de görebiliriz.

Evren Mahallesi Kameralı Su Tesisatçıları

Evren Mahallesi tesisatçıları kombi petek temizliği firmasıyız. Biriken tortular suyun dolaşma imkanını kısıtlar ve soğukluk oluşturur. Evde bulunan tüm peteklerde doğru reglaj ayarı , havasının alınması eksiksiz yapılsa bile kireç gibi maddeleri alamazsınız. Peteğin suyu komple değişse bile hiçbir işe yaramaz. Ancak getireceğimiz petek içindeki cisimleri basınçlı ilaç ile birlikte çözünmesini , salınması sırasında suyun hareketinden yararlanarak cihazımıza gelmesi ile tüm birikintiler makinemizde toplanır. Peteğin alabileceği maksimum su miktarını ilave ederiz. Petek dışı buz gibi soğuk , hiç ısınmıyor gibi durumlarda daha sıcak hale geldiğini ve bunu eskisi gibi yüksek kombi dereceleri olmadan elde etmenizin önünü açmaktayız.

Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçıları mutfak atık su tesisatı su kaçağı tespiti servisiyiz. Her türlü kaçak şikayetlerinizde bize ulaşınız. Mutfak lavabo altından su kaçırıyor, atık borusunda kaçak var gibi durumlarda kamerayı takar ve evye borusu içindeki hat ve devamındaki pimaş borulara bakarız. Atık varsa cihaz ile temizler ve içindeki çatlak durumlarını araştırırız. Evye boru veya suyu tutan ara parçalarda gevşeme tam tutunamama olması buna neden olabilir ve asla panik yapmayın ve doğru analiz için bize ulaşınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*