Su Tesisatçıları

Su tesisatçıları mı aradınız son teknoloji cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmeti vermekteyiz. Turuncu tesisat İstanbul genelinde aynı fiyat tarifesi üzerinden tesisat problemlerini gidermektedir.

  • Kameralı Su Kaçağı Tespiti
  • Robotla Tuvalet ve Lavabo Açma
  • Makineli ve Kimyasallı Petek temizliği
  • Su tesisat arızalarını giderme veya yeni tesisat yapımı

Su tesisatçıları metal su borularına ulaşmak için betonu kırmadan su kaçağı tespiti yapma işlemlerini kullanmaktadır. Temiz şebeke hattındaki suların dışarı akması esnasında özel sesler duyulmaktadır. Betonun iç düzeyindeki kısma çarpar ve ses çıkartır. Birden fazla su sızıntısı olan binalarda dahi ses detektörleri kullanarak yerlerini bulup, metal temiz su borularında kırmadan analiz yapabiliyoruz. Metal borunun çürümesi nedeniyle yerinden çıkan su boruları olsun veya plastik şebeke temiz su borusunda delinme olan binalarda araştırma dahil hepsi için akustik ses takip cihazlarının kullanılmasını öneriyoruz.

Su tesisatçıları sıklıkla tuvaletlerin giderinin dolması ve açılmaması durumlarında tıkanıklık açma sistemlerini öneriyor. Klozetin gider yollarına atılan tuvalet kağıtları sıkışma yapabilir. Peçete veya ıslak mendil kullanma alışkanlığınız varsa ve kanalda gidemiyor bir kısmı kalıyorsa bazı atıklar ile birlikte bir arada durabilir. Nerede sıkıştığını bilmeden etkin çözüm atılamaz. Tuvalet pis atık borularında kamera ile özel incelemelerin yapılması konum saptamada avantaj sağlar. Biz en baştan tespit ettiğimiz kısma kadar cihazın belli hız ile atıkları dikkatlice delerek kanalların açılmasını yapacağız. Bu durum çok geçmeden yoğun su eklemeleri ile oluşan basınç ile düşey konumda yer alan sistemlerdeki nesnelerin uzaklaştırılması için avantaj sağlar. Son gözlemleri yaparız ve sorunsuz teslim ederiz.

Su tesisatçıları panel ve boruları kireç ile dolan sistemlerde petek temizliği yapmaktadır. Soğumanın nedeni kirlenme olup solüsyon ile temizlenmesinin ardından %40 oranları bile yakalayabileceğiniz suyu ısıtan doğal gaz tüketiminde azalma ve düşüş bile görebilirsiniz. Solüsyonların aktarımı ve kirliliğin geri çekilmesinde radyatörü kaliteli temizleyecek cihaz kullanmaktayız.