Küçükçekmece Gültepe Tesisatçıları

Küçükçekmece Gültepe tesisatçıları olarak tıkanıklık açma , petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Küçükçekmece semtine servisimiz bulunmaktadır.

Gültepe Tesisatçı Firmaları

Küçükçekmece Gültepe tesisatçıları uzun petek ısınmıyor sorununu çözen firmadır. Makineli petek temizliği uzun petek neden ısınmaz? Petek temizleme fiyatları aslında sorun kısa, uzun peteğin soğuk kalmasıdır. Petek temizleme yani sıcak su geçişi durursa hangi petekte olursa olsun soğukluk yaşanır. Kombi bakımı bunun temel nedeni tortu, su taşı, kireç gibi maddeler olup petek temizliği makineleri ile bakım yapıldığında tadilat gibi seçenekler olmadan tamamen temizlenmesi söz konusudur. Petek temizleyen firmalar 45 dakika, bir saat aralığında peteğin içinde sürekli devir daim yaptırılacak solüsyon ve çekilecek kirler ile makinemizde birikmesini sağlar ve tamamen alınmasını yaparız. 7 litre kapasite varsa, 5 litrelik su alabiliyorsa bu açığı giderince daha çok ısı verdiğini görebileceksiniz. Küçükçekmece Gültepe tesisatçıları jakuziyi yıkmadan su sızıntısı bulan servistir. Duşakabin, küvet, jakuzi alttan su kaçırıyor ise duş teknesinde çatlama ile su kaçırma, gider borusunda yırtılma, su tesisatında kaçak gibi pek çok nedeni olabilir. İçlerinden bir tanesinin örneğini verelim. Su kaçağı yer tespiti duşakabin sıcak su borusunda sızıntı varsa su kaçağı tespiti sistemleri arasında birkaç cihaz kullanırız. Su arıza tespiti test pompası kombi veya farklı bir ısı borularındaki suyun ölçümünü yapar, eğer belirti orada ise ses detektörü ile küçük sesleri de büyüterek yerlerini saptar, analiz sonuçlarına göre sıvı kapatıcı veya matkap ile onarma işlemleri yapılabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı duş teknesinde çatlak varsa macun ile kapatabiliriz.

Küçükçekmece Gültepe tesisatçıları AVM lavabo, tuvalet tıkanıklık açma işlemleri yapan firmadır. Tuvalet açan tesisatçı kurumsal çözümler içinde yanınızdayız.  Lavabo açma her gün 100’lerce insanın kullandığı tesisat giderine kamera ile bakılması sonucunda tüm maddelerin bulunmasını kısa sürede yaparak, atık uzaklaştırma telleri arasında robot cihaza en işlevsel olanını takarak çalışmalar yapabiliriz. Tuvalet açma beton kırılması, tesisat tamiri gibi en istenmeyecek durumlar yer almadan sistemdeki sayısız türdeki nesnelerin kanalizasyona açma ile kronik ve sık sık tıkanan lavabo, tuvalet gibi sorunlardan tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*