avcılar yeşilkent tesisatçı

Avcılar Yeşilkent tesisatçı servisimiz kırmadan su arıza tespiti, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktadır. Kombiyi ve havlupanı sökmeden cihazla petek temizliği yapan servis olup garantili işlemler sunmaktayız. Kombiniz, petek tesisat bağlantıları ve petek sorunsuz ise harika ısınırsınız. Petek içi zaman içerisine sürekli kirlenir ve bu önlenemez. İşlemleri iki senede bir bizden alarak getirilecek cihazdan aktarılacak temizleme sıvıları ile işlemler birkaç saatte sonlandırılabilir. Tüm petekteki kirleri cihazımız önce yıkamakta, sonra filtresine çekmekte olup, simsiyah kalmış petek sıvıları berraklaşmaya başlar. Su sıcaklığını daha iyi iletecek duruma gelmesi için birkaç saatlik çalışma yeterli olmaktadır. Doğal gaz tasarrufu yapma ve peteğin yaydığı sıcaklığı artırma hedefli destekleri de bu çalışma ile elde edebilirsiniz.

Yeşilkent Tesisat Ustası

Avcılar Yeşilkent Mahallesi tesisatçı geri tepen gider kanalını yıkayarak tıkanıklık açma işlemleri sunmaktayız. Basınç ayarlarını tadilatsız olacak şekilde yapılan makinemiz ile giderleri su ile yıkayarak temizleyebiliriz. Giderdeki sayısız maddeler çok geçmeden suyun etkisi ile hareket ederek giderden uzaklaşacaktır. Giderde fazlasıyla sert atıklar da olabilir. Gider için robot kanal açıcı kullanan ekibimiz kıvrımlı yaya hemen kameralı incelemeden sonra özel bir yay takar ve atıklar kanaldan hızlıca uzaklaşacaktır.

Avcılar Yeşilkent tesisatçı kaçak yapan su seslerini dinleyerek su kaçağı tespiti yapan ekibiz. Duvarda kabarma varsa ve kötü kokular geliyor ise bizi arayınız. Her türlü kaçak problemleri için destek vermekteyiz. Duvar içindeki kabarma genelde sıcak su tesisatlarından olur. Kalorifer tesisatlarında kaçak varsa dıştan kabarma olur ardından su damlacıkları görülebilir. Kabarma olan duvara termal kamera ile bakıp, sızdıran bölgeyi hızlıca bulabiliriz. Çok büyük değil ise ilaçla onarım yapabiliriz ama, bu işlem işe yaramaz ise yerini bulmamızdan dolayı onarım yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*